Galaxy A7 (2017) için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayımlandı

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Samsung Galaxy A7’nin 2017 modeli için Haziran ayında beklenen Android 8.0 Oreo güncellemesi, beklenenden çok daha erken bir şekilde resmi olarak yayımlandı.

Galaxy A7 (2017) için Android Oreo ile neler geliyor?

1.3 GB büyüklüğündeki A720FXXU3CRD3 yapı numaralı güncelleme şimdilik sadece Vietnam’da indirime sunulmuş durumda. Nisan ayı Android güvenlik güncellemelerini barındıran bu güncelleme ile Samsung Experience 9.0 arayüzü sisteme ekleniyor.

Galaxy S8+ sonrası modellerde yer alan Samsung Experience 9.0 arayüzü ile Galaxy A7 (2017) daha akıcı bir Android deneyimi sunuyor. Güncelleme ile ayrıca; klavye iyileştirmeleri, 3D Touch benzeri kısayol özelliği, PiP yani resim içinde resim ve galeride fotoğraf gizleme gibi özellikler sisteme ekleniyor.

Haziran ayı içerisinde Türkiye’de indirime sunulacak olan bu güncellemeyi, Odin yazılımı ile şimdiden yükleyebilirsiniz. Ancak bu sağlıklı bir yöntem olmayacağı için, güncellemenin resmi olarak yayınlanmasını beklemenizi öneriyoruz.

Galaxy A7 (2017) modelinin yanında, Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A3 (2017) modelleri de Android Oreo ile Haziran ayında tanışacak. Bakalım Samsung, bu modellere önümüzdeki aylarda sunulacak olan Android P güncellemesini sunacak mı?

Kaynak: https://goo.gl/MNShsv

Leave a Reply