Galaxy A9 Star ve A9 Star Lite Yarın Satışa Çıkıyor

Samsung Galaxy A9 Star ve A9 Star Lite modellerinin yarın itibariyle ön siparişe açılacağı iddia edildi.

Çin’de sızdırılan bir görsele göre Samsung Galaxy A9 Star ve A9 Star Lite’ın 7 Haziran olarak belirlenen erken sipariş tarihi, bugüne çekilmiş durumda.

Sızdırılan Görsel, 7 Haziran tarihinden ön siparişe açılması beklenen Samsung Galaxy A9 Star ve A9 Star Lite’ın, 2 Haziran itibari ile ön siparişe hazır olacağının müjdesini veriyor. Sızıntı doğruysa Samsung kullanıcıları için hoş süprize hazırlanıyor. Ancak 7 Haziran’da başlayıp 14 Haziran’da bitecek olan erken sipariş avantajının, bitiş tarihi konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Bu sızıntının doğruluğunu bugün içerisinde öğrenebileceğiz.

Samsung Galaxy A9 Star, 6.28 inç ekranı ve 4GB RAM’inin yanında 64GB depolama alanına sahip olacak. 3700mAh gibi hatırı sayılır bir batarya kapasitesine sahip olan cihaz, 24MP’lik ana kamerasının yanında 16MP’lık ikincil bir kamerayı da sisteminde barındıracak. 16MP’lik ön kamerası bulunan cihazın tahmini satış fiyatının ise Galaxy A9 Star için 636 dolar, A9 Star Lite içinse 543 dolar civarında seyretmesi bekleniyor. Cihazın ülkemizde satışına ne zaman başlanacağına dair bir haber henüz bulunmuyor, ancak bu konuya dair gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız.

Kaynak: https://goo.gl/7PUAKj

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy A9 Dünyanın İlk Arka Dörtlü Kameralı Akıllı Telefonu

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.