Galaxy Note 7 FE için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayımlandı

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Samsung’un Note 7 faciasından sonra piyasadan toplatıp aynı modelin bataryasının iyileştirip piyasaya sürdüğü Note 7 Fan Edition’a Android 8.0 Oreo güncellemesi çıktı.

Galaxy Note 7 FE için Oreo yayınlandı

İlk etapta Samsung’un anavatanı Güney Kore’de sunulan Oreo güncellemesi, Nisan ayı Android güvenlik güncellemelerini de barındırıyor. Samsung Experience 9.0 arayüzü ile Oreo güncellemesi, daha akıcı bir Android deneyimi sunuyor.

Güncelleme ile ayrıca; klavye iyileştirmeleri, 3D Touch benzeri kısayol özelliği, PiP yani resim içinde resim ve galeride fotoğraf gizleme gibi özellikler sisteme ekleniyor. Güncellemenin yaz aylarında doğru Avrupa ülkelerinde de indirime sunulacağı söyleniyor.

Galaxy Note 7 Fan Edition, 5.7 inç QHD Super AMOLED ekran, 8 çekirdekli Exynos 8890 işlemci, 4GB RAM, 64GB depolama alanı, microSD kart desteği ve sekiz aşamalı pil testinden geçirilmiş 3200 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip.

Kaynak: https://goo.gl/QbVXbt

Leave a Reply