Galaxy S8 ve S8+ için Yeni Sistem Güncellemesi

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Samsung, Android 8.0 Oreo yüklü Galaxy S8 ve S8+ için sistemde geliştirmeler yapan yeni bir sistem güncellemesi yayımladı.

570 MB boyutundaki güncellemenin dağıtımına Almanya’dan başlandı. Galaxy  S8 için G950FXXU1CRD7, Galaxy  S8 Plus için ise G955FXXU1CRD7 sürüm numarasını taşıyan güncellemenin odağında, güvenlik ve hata düzeltmeleri var.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için yeni güncelleme yayınlandı!

Bu güncelleme ile birlikte, hem Google’ın yayınladığı hem de Samsung’un kendi yazılımları için yayınladığı Nisan ayı güvenlik yamaları S8 serisi ile buluşuyor. Ayrıca, Bluetooth, Wi-Fi ve kamera deneyimini iyileştiren düzeltmeler yer alıyor.

Güvenlik yamalarının çok daha fazla önem kazandığı günümüzde, Galaxy  S8 veya Galaxy  S8 Plus sahiplerinin bu güncellemeyi, akıllı telefonlarına ulaştığında zaman kaybetmeden yüklemesini tavsiye ediyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi Samsung güncellemenin dağıtımına Almanya’dan başladı.

Bu nedenle yayınlanan güvenlik güncelleştirmesinin diğer ülkelerde bulunan Galaxy  S8 modellerine ulaşması 1 haftadan daha uzun bir zaman alabilir.

Güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını, Ayarlar –> Yazılım Güncellemeyolunu takip ederek kontrol edebilir veya güncelleme uyarısını bekleyebilirsiniz.

Kaynak: https://goo.gl/gG2dcX

Leave a Reply