O Samsung’un “Da Vinci”si Olacak! İşte Note 10 Hakkında İlginç Detay!

Samsung Galaxy Note 9 henüz yeni piyasaya çıkmışken Note 10 hakkında da bilgiler gelmeye başladı bile. Ortaya çıkan yeni haber ise ilginç bir detayı bizlere sunuyor.

Galaxy Note 9‘un resmi olarak tanıtılarak kullanıcılar ile buluşturulmasının üzerinden bir ay gibi bir süre geçti. Henüz birçok kullanıcı bu akıllı telefona sahip olamazken, Galaxy Note 10 hakkında ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Daha önce ortaya çıkan sızıntılarda Samsung’un Galaxy Note serisini bitireceği ve Galaxy S10 sonrasında her iki seriyi birleştireceği iddia edildi. Ancak, Galaxy Note 10’un kod adının paylaşılması ile bu iddia büyük oranda çürütülmüş oldu.

Samsung Galaxy Note 10 kod adı ortaya çıktı!

Sızıntıları ile popülerlik kazanan kaynaklardan Ice Universe, Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile Note 10’un kod adının ” Da Vinci ” olacağını belirtti. Note serisinin S-Pen ile öne çıktığını düşündüğümüzde bu oldukça iyi bir seçim.

Leonardo Da Vinci’nin önemli bir ressam olduğunu dikkate aldığımızda, Galaxy Note 10 ile birlikte S-Pen kalemin çok daha gelişmiş hale geleceği ima ediliyor olabilir. Ancak, şu anda cihazın teknik detaylarının ortaya çıkması için çok erken.

Kod adının ortaya çıkması oldukça önemli bir gelişme. Zira, bu akıllı telefon üzerinde çalışmaların başladığını gösteriyor. Eğer Samsung geleneği bozmazsa Note 10’a, Galaxy S10’da yer alacak olan Exynos 9820 güç verecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy S10'un Özellikleri Açığa Bir Rapor Aracılığıyla Çıktı

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.