Samsung Galaxy A6 İncelemesi Yayımlandı

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Samsung tarafından yabancı bir dille Galaxy A6 incelemesi internette yayımlandı.

Samsung’un resmi olarak tanıtılmasını beklediğimiz, orta seviye akıllı telefon modeli Galaxy A6’nın, Samsung tarafından çekilen, Vietnamca dilinde anlatılan, inceleme videosu internete düştü. Galaxy A6 inceleme videosu, özellikle cihazın kamerasının detaylı özelliklerini öne çıkarıyor.

Galaxy A6 inceleme videosu, cihaz hakkında kesin bilgiler veriyor

Galaxy A6 daha önceden ortaya çıkan bilgilere göre, Exynos 7870 yonga setinden gücünü alacak. Bunun yanı sıra cihazda 3 GB RAM yer alacak. Galaxy A6 Plus modelinde ise yonga seti olarak Snapdragon 625 kullanılırken RAM tarafında 4 GB’lık RAM yer alacak. Android 8.0 işletim sistemi ile kutudan çıkacak her iki modelde de 18.5:9 formatında, ince çerçeveli ekran yer alacak.

Bu video sızıntısına göre Galaxy A6, f/1.7 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksellik arka kameraya ve f/1.9 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksellik ön kameraya sahip olacak. Ön ve arka tarafında da LED flaşın bulunduğu görülüyor. Galaxy A6+ hakkında önceden çıkan detaylar ise A6+’ın çift arka kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Çekilen inceleme videosunda bunların yanı sıra telefonunun ilginç kamera özelliklerine ve ekran detaylarına değiniliyor.

Galaxy A6 (2018) ailesinin fiyatları ve tanıtım tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fakat her iki modelin de yakın zamanda piyasada olması bekleniyor.

Kaynak: https://goo.gl/8ptujK

Leave a Reply