Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi Belli Olmuş Olabilir!

Samsung’un Note serisine yeni ürünü olan Galaxy Note 9 için tanıtım tarihi olarak 9 Ağustos söylentileri dolanıyor.

Samsung’un Galaxy Note 9 için yapacağı tanıtımın tarihi konusunda her geçen gün yeni bir söylenti çıkıyor. En son gelen söylentiler telefonun iki hafta gecikeceği yönündeydi. Bu habere göre telefon, Ağustos ayının başlarında tanıtılacak gibi duruyordu. Şimdi ise Bloomberg‘in yaptığı bir paylaşımda Galaxy Note 9 tanıtım tarihi için net bir gün verildi.

Galaxy Note 9 için Samsung’un son dakika aldığı bir tasarımsal değişiklik kararından dolayı gecikeceği haberleri paylaşılıyordu. Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jan-Yong, rakiplerinde bulunan diğer amiral gemisi telefonları inceleyerek, Galaxy Note 9 tasarımlarının iyileştirilmesi gerektiğini vurgulamıştı.

Elde daha iyi bir tutuş hissi için yapılacak bu değişiklik, tanıtım tarihini en az iki hafta erteleyecekti. Temmuz ayının ortalarında tanıtılması beklenen telefon için yeni tarih Ağustos ayının başları olarak vurgulanıyordu.

Galaxy Note 9 tanıtım tarihi, 9 Ağustos olabilir!

Bloomberg‘in yayınladığı yeni bir raporda ise bu söylentiler doğrulanmış oldu. Hatta raporda Galaxy Note 9 tanıtımı için 9 Ağustos tarihine dikkat çekilmiş durumda. Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 8, iPhone X ve iPhone 8 modellerinden daha sonraki bir tarihte satışa çıkmıştı. Bu yıl pazarlama ve satış stratejisi olarak aynı hatayı yapmak istemeyen Samsung, Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone modellerinden önce yeni amiral gemisini satışa sunmak istiyor.

Kaynak: https://goo.gl/MaZk1U

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Samsung Galaxy Note Fan Edition Root Rehberi - En Kolay Yöntem

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.