Samsung Galaxy’lerde En İyi Yedekleme Yöntemi

Kendi kullandığım Galaxy S7 düz modelinde yaptığım yedekleme ve geri yükleme işleminden son derece memnun kaldım. Çok basit olan bu yöntemi bilmeyenler öğrenince telefonlarından herzamankinden daha fazla memnun kalacağına eminim.

Buradaki yedekleme yöntemi sayesinde herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeden telefonunuzu olduğu gibi hafıza kartınıza yedekleyip geri yükleyebileceksiniz. Geri yükleme sonunda telefonunuzu yedeklediğiniz haliyle bulacaksınız. Bazı eksikler mutlaka olacaktır (uygulama güncellemesi, eksik yüklenme vs). Ancak bu zamana kadar gördüğüm root olmadan yapılan en iyi yedekleme yöntemi budur diyebilirim (root ile imaj alınıp geri yüklenebilmekte).

Samsung Galaxy Smart Switch Mobile ile Yedekleme Talimatları

Yedekleme işleminde Smart Switch Mobile aracını kullandım. Senkronizasyon ve diğer yedekleme yöntemlerini ise ayrıca kullandım ancak senkronizasyona gerek duymadığımı belirteyim.

Samsung Galaxy Smart Switch Mobile ile Geri Yükleme Talimatları

Yedekleme yapıyormuş gibi Smart Switch aracını çalıştırın. Bu sefer yapmanız gerekenler şunlardır:

Leave a Reply

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Refresh