Samsung, İstanbul’da Galaxy Studio Etkinliği ile Ürünlerini Görücüye Çıkarıyor!

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Sitem kâr amacı gütmeyen tamamen ücretsiz içeriklerden oluşuyor. Bu sitenin de bir masrafı olduğunu ve bunu karşılamanın tek yolunun reklamlar olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse sizden AdBlock tarzı reklam engelleyicinizi sitemiz için kapatmanızı istiyorum. Bana destek olduğunuz için teşekkür ederim :)

Samsung en yeni ürünlerini İstanbul İstinyePark’ta Galaxy Studio’da sergileyeceği özel bir etkinliği kullanıcılarına duyurdu!

Yılın en iddialı telefon ailesi Galaxy S9 ve S9 Plus ile beğenileri üzerine toplayan Samsung, İstanbul’da adına yaraşır bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. İstinyePark’ta kurulacak özel etkinlik alanına Galaxy Studio adı verilecek. 20 Nisan – 3 Haziran tarihleri arasında ziyaret edilebilecek alanda konserler, çeşitli atölye etkinlikleri ve eğlenceli aktiviteler düzenlenecek.

Galaxy Studio’ya gelen kişiler, bu etkinlikler sırasında en yeni Samsung ürünlerini deneme fırsatı bulacaklar. Etkinliğin açılışına özel olarak 21 Nisan Cumartesi günü pop şarkıcısı Atiye, saat 17.00’de sahnede yer alacak. Ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ünlü oyuncu Evrim Akın, 22 Nisan saat 15.00’da “Minikler Sahnede” etkinliği ile 15.00’da çocukları ağırlayacak.

Samsung’un Galaxy Studio alanında ziyaretçiler, Galaxy S9 ve S9 Plus’ın düşük ışık performansı ve ultra yavaş çekim özellikleriyle kameraları test edebilecekler. Ayrıca firmanın Apple’ın iPhone ile birlikte tanıttığı Animoji’ye rakip olarak sunduğu AR Emoji de etkilin yıldızlarından olacak.

Bugün itibariyle açılan Galaxy Studio, 3 Haziran tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kaynak: https://goo.gl/PDBA3L

Leave a Reply