Samsung’dan Yeni Ucuz Akıllı Cep Telefonları Geliyor

Ucuz akıllı cep telefonlarından olan Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus ile Samsung bütçesi kısıtlı olanlarıda düşünüyor. Yeni telefonlar hakkında bilgiler burada.

Samsung geçtiğimiz Mayıs ayında orta segment kullanıcılarına Galaxy J6 veJ4 modellerini piyasaya sürdü. Bugün ise Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni bütçe dostu Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus modelleri gün yüzüne çıkartıldı!

Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus gün yüzüne çıktı!

Orta segment için yeni seçenekler sunmaya devam eden Samsung, Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde yapılan sızıntıyla orta çıkan iki yeni model, Bluetooth sertifikası üzerinde gözüktü.

Geçtiğimiz günlerde ise hatırlayacağınız üzere, FCC sertifikasında Galaxy J6 Prime olarak gözüken model, bugün ise Bluetooth sertifikasında Galaxy J6 Plusadıyla karşımıza çıktı.

Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus Bluetooh sertikasında sırasıyla  SM-J610F ve SM-J415F model numaralarıyla gözüküyor. Fakat yapılan bu sızıntıyla birlikte yeni cihazlar hakkında bir detayın paylaşılmadığının da altını çizelim. Ancak daha önceki yapılan sızıntılardan hatırlayacağınız gibi, J6 Plusmodelinin Snapdragon 450 işlemcisinden gücünü alacağını belirtmiştik.

J6 Plus modeli 5,6 inç boyutundaki Infinity ekran tasarımı ile satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca yeni modelde çift arka kamera kurulumunun da bulunacağı öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Henüz, yeni modeller hakkında Samsung kanadından resmi bir açıklama gelmedi. Ancak ilerleyen günlerde yetkililerin, yeni orta segment cihazlar hakkında net bilgileri kullanıcılar ile paylaşması bekleniyor.

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Samsung Galaxy Note 9 Tanıtım Tarihi Belli Olmuş Olabilir!

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.