Benchmark Testinde Galaxy S10 Lite Göründü!

Samsung‘un uygun fiyatlı olması beklenen Galaxy S10 Lite modeli, bir benchmark testinde sızmış oldu.

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S10 serisi hakkında her geçen yepyeni bir bilgi ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde işlemcisi ortaya çıkan Galaxy S10 Lite performans testi de ortaya çıktı. Bakalım Galaxy S10 Lite nasıl bir performans sunacak?

Galaxy S10 Lite performans testinde yakalandı!

Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefonları her geçen gün farklı bir sızıntı ile haberlerimize konu oluyor. Çentik kavgasına farklı bir açıdan giriş yapan Samsung ön kameraları ekrana dahil etme kararı aldı. Şu ana kadar ortaya çıkan sızıntılara göre ekrana gömülü bir ön kamera ile gelecek olan Galaxy S10 serisi donanım olarak da son derece iddialı olacak.

Alıştığımızın dışında bu sene üç farklı modelle gelecek olan yeni Galaxy S serisi, görünen o ki en küçük üyesiyle bile son derece iddialı olacak. Snapdragon 855 ile çalışacağı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Galaxy S10 Lite bu defa performans testi ile gündemimize geldi.

SM-G970U model numarasına sahip akıllı telefonun Android 9 ile çalıştığı görülürken ayrıca 6 GB RAM‘ın yer aldığını da görebiliyoruz. Tek çekirdek testinde 1986 puan alan akıllı telefon çoklu çekirdek testinden ise 6266 puan almayı başarmış.

Şu ana kadar ortaya çıkan bilgilere göre pek “Lite” bir model olmayacak gibi gözüken ailenin en küçük üyesi bakalım bize ne gibi sürprizler sunacak?

Kaynak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yeni Amiral Gemisi Galaxy S10'un Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.