Galaxy A6 Plus Kanlı Canlı Karşınızda!


Daha önce kılıf bilgileri sızdırıldıktan sonra tasarımı merak edilen Samsung Galaxy A6 Plus, bir videoda ortaya çıktı.


Kılıfları ile daha önce görüntülenen Galaxy A6 Plus, şimdi Tayvan Ulusal İletişim Komisyonu tarafından canlı olarak görüntülendi. Canlı olarak görüntülenen model, daha önceki yaptığımız tasarım haberlerini destekler nitelikte olduğu anlaşılıyor. Gelin hep beraber, yeni tanıtılacak olan Galaxy A6 Plus’ı yakından tanıyalım.

Samsung Galaxy A6 Plus canlı görüntüleri ve detayları

Galaxy A serisinin uygun fiyatlı modeli olarak karşımıza çıkıcak olan A6 Plus, tasarım anlamında bazı değişikliklerin olduğu gözden kaçmıyor.

Modelin ön yüzünde Infinity Display ekran ve 2220×1080 ekran çözünürlüğü ile gelecek gibi duruyor. Ekran boyutu da 6 inç olacağı kesin gibi görünüyor. Modelin arka tarafında da çift kamera bulunacak. Bununla birlikte, tasarım anlamında Galaxy J7 2017 gibi metal bir gövde ile gelecek.

Ortaya çıkan Galaxy A6 Plus görüntülerine göre, telefonun uzunluğu A8’e yakın olduğu anlaşılıyor. Bunun dışında telefon, Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti ile gelecek gibi görünüyor. Ek olarak cihaz, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelebilir.

Ayrıca Galaxy A6 Plus’da da microUSB dönüştürücüsü olacak. Cihazın parmak izi okuyucusu, telefonun arka kamerasının altında olacak ve bu durum normal sürümü için de geçerli olabilir.

Galaxy A6 Plus Kanlı Canlı Karşınızda! 1

Normal sürümü olan Galaxy A6 modelinde de Exynos 7870 yonga seti ve 3 GB RAM‘in de yer alması bekleniyor. Ayrıca 32 GB depolama alanı ile gelmesi de beklentiler arasında yer alıyor. Her iki model, Nisan 2018 güvenlik güncellemeleri ile birlikte gelecek. Bunun dışında, iki model de Android 8.0 Oreo güncellemesi ile gelebilir.

Galaxy A6 Plus Kanlı Canlı Karşınızda! 2

Her iki model için artık fiziksel butonlar olmayabilir. Bununla birlikte, Galaxy A8 serisinde gördüğümüz çift ön kamera, Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus modellerinde olmayacak gibi duruyor.

Galaxy A6+ (2018)‘in ses konusunda Dolby Digital ve Dolby Digital Plus teknolojilerini destekleyeceği de söyleniyor.

Merak edenler için cihazda 3.5mm kulaklık girişi de olacak. Sonuç olarak A6 Plus, yaklaşık 450 euro gibi fiyat etiketi ile gelebilir.

Kaynak: https://goo.gl/ESdmJP

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.