Galaxy A9 Dünyanın İlk Arka Dörtlü Kameralı Akıllı Telefonu


En son tatil beldesini keşfetmek için geçen bir günün ardından el değmemiş bir beyaz kumlu plajın mükemmel gün batımını izlemek biraz daha kolaylaştı. Samsung Galaxy A9 Dünyanın İlk Arka Dörtlü Kameralı Akıllı Telefonu , tüm sahneyi daha az kaydırma ile yakalayan 120 ° Ultra Geniş lens içeriyor.


Galaxy A9

Galaxy A9

İster yakın çekim için hazır olun ister büyük resme bakın. Galaxy A9 istediğiniz anı yakalamanıza yardımcı olacak kamera seçenekleri ile donatılmış. 120 ° Ultra Geniş Objektif, gözünüzün gördüğü her şeyi yakalamanızı sağlarken, telefoto lens 2x Optik Zoom sağlar. Böylece nesnenizden uzak olduğunuzda bile mükemmel fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Telefonun 24MP ana lensi, aydınlatma koşullarınız ne olursa olsun keskin kalır. Piksel mozaik algoritması kullanarak, düşük ışıkta en yüksek performansı koruyabilir. Daha az gürültülü net görüntüler üretebilir. Derinlik Kamerası, fotoğraflarınızın alan derinliğini manuel olarak ayarlamanızı sağlamak için ana kamera ile çalışır. Böylece fotoğraflarınızı vurgulamak için güzel bokeh ekleyebilirsiniz.

 

Galaxy A9’un dörtlü kamera sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bilgilere göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan lensi bulun.

Samsung Galaxy A9 Dünyanın İlk Arka Dörtlü Kameralı Akıllı Telefonu

Samsung Galaxy A9 Dört Kameralı

Etiketler:

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.