Galaxy Note 8’e Büyük Güncelleme: AR Emoji ve Süper Ağır Çekim


Samsung, Galaxy Note 8 kullanıcılarını sevindirecek bir adım atmak üzere. Yeni yayınlayacağı bir sistem güncellemesi ile telefona (insan yüzünü emojiye çeviren) AR Emoji ve Süper Ağır Çekim gibi önemli özellikler kazandıracak.


Geçtiğimiz günlerde dillendirilen ve My Emoji Maker uygulamasının diğer Samsung cihazlara da gelebileceği yönündeki dedikodular gerçek çıktı. Bugün yayınlanacak yepyeni yazılım güncellemesi ile birlikte, Samsung Galaxy Note8 sahipleri de AR Emoji keyfini yaşayabilecek.

Galaxy Note 8'e Büyük Güncelleme: AR Emoji ve Süper Ağır Çekim 1

Samsung’un sürprizi bununla da sınırlı kalmadı: Sadece S9 ve Note9’a özel olacağı düşünülen Süper Ağır Çekim Modu da artık kullanıcıların emrine amade olacak. Eylül ayı güvenlik güncellemeleri ile birlikte gelecek olan bu iki önemli özellik, N950FXXU5CRHA olarak adlandırılan firmware güncellemesiyle yayınlanacak.

Galaxy Note 8'e Büyük Güncelleme: AR Emoji ve Süper Ağır Çekim 2

Bir takım Samsung Note8 kullanıcısı güncellemeyi almaya başladı bile. Siz de bugünden itibaren Note8 cihazınızın güncellemelerini sık sık kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Samsung’un yeni telefonlarını tanıtmak için kullandığı teknolojileri eski cihazlarına da getirmeye çalışması oldukça hoş bir artı olarak göze çarpıyor.

Bir Cevap

  1. salim 13 Mart 2019 Çarşamba

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.