Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 8.0 Oreo Güncellemesinin Tarihi Kesinleşti


Yazımızı Paylaşın

Samsung, Galaxy S7 serisini Android 7.0 Nougat güncellemesinden sonra bu sefer de Android 8.0 Oreo güncelleştirmesiyle buluşturmaya hazırlanıyor. İşte kesinleşen güncelleme tarihine dair detaylar…


Yeni amiral gemisi Galaxy S9 ile özellikle kamera konusunda kullanıcıların beğenisini kazanan Samsung, Galaxy  S8 ve Galaxy Note 8 modellerini AndroidOreo güncellemesi ile buluşturunca, gözler Galaxy S7 serisine çevrildi.

Samsung Türkiye’nin ” Güncel Miyiz? ” isimli internet sitesi aracılığıyla Android Oreo güncellemesinin yayınlanacağı tarihleri açıkladığını, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için 13 Nisan tarihinin işaret edildiğini sizlere duyurmuştuk.

Galaxy S7 Oreo güncelleme tarihi açıklandı!

13 Nisan günü güncellemenin yayınlanmaması kullanıcıların endişelenmesine neden oluken, sevindirici haber yine Samsung Türkiye’den geldi. Her iki cihaz için planlanan güncelleme tarihi, 18 Mayıs 2018 olarak güncellendi.

Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 8.0 Oreo Güncellemesinin Tarihi Kesinleşti 1

Bunun yanı sıra Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A3 (2017) için 25 Mayıs olarak belirtilen güncelleme tarihi, 1 Haziran 2018 olarak değiştirildi.

Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 8.0 Oreo Güncellemesinin Tarihi Kesinleşti 2

Samsung Türkiye tarafından paylaşılan bu tarihlerin halen güncelleme için planlanan tarihler olduğunu ve aksaklıklar yaşanması halinde tarihlerin ertelenebileceğini unutmamak gerekiyor. Samsung’un diğer orta seviye modellerinin güncellenmesi konusunda ise herhangi bir tarih açıklanmadı.

Kaynak: https://goo.gl/R2taaC

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.