Galaxy S8 ve S8+ için Yeni Sistem Güncellemesi


Samsung, Android 8.0 Oreo yüklü Galaxy S8 ve S8+ için sistemde geliştirmeler yapan yeni bir sistem güncellemesi yayımladı.


570 MB boyutundaki güncellemenin dağıtımına Almanya’dan başlandı. Galaxy  S8 için G950FXXU1CRD7, Galaxy  S8 Plus için ise G955FXXU1CRD7 sürüm numarasını taşıyan güncellemenin odağında, güvenlik ve hata düzeltmeleri var.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için yeni güncelleme yayınlandı!

Bu güncelleme ile birlikte, hem Google’ın yayınladığı hem de Samsung’un kendi yazılımları için yayınladığı Nisan ayı güvenlik yamaları S8 serisi ile buluşuyor. Ayrıca, Bluetooth, Wi-Fi ve kamera deneyimini iyileştiren düzeltmeler yer alıyor.

Galaxy S8 ve S8+ için Yeni Sistem Güncellemesi 1

Güvenlik yamalarının çok daha fazla önem kazandığı günümüzde, Galaxy  S8 veya Galaxy  S8 Plus sahiplerinin bu güncellemeyi, akıllı telefonlarına ulaştığında zaman kaybetmeden yüklemesini tavsiye ediyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi Samsung güncellemenin dağıtımına Almanya’dan başladı.

Bu nedenle yayınlanan güvenlik güncelleştirmesinin diğer ülkelerde bulunan Galaxy  S8 modellerine ulaşması 1 haftadan daha uzun bir zaman alabilir.

Güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını, Ayarlar –> Yazılım Güncellemeyolunu takip ederek kontrol edebilir veya güncelleme uyarısını bekleyebilirsiniz.

Kaynak: https://goo.gl/gG2dcX

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.