İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Uygulama
 3. HD Canlı Şifresiz Tv İzle VAVOO Tv | Bein Sport izle+500 kanal
Trendlerdeki Yazı

HD Canlı Şifresiz Tv İzle VAVOO Tv | Bein Sport izle+500 kanal

Vavoo TV, bir ip tv uygulamasıdır. Android cihazınıza veya Bilgisayarınıza indirin. Ücretli kanalları Ücretsiz ve Yüksek Kalitede izleyin. 500'den fazla kanal

VAVOO-794x447

Vavoo Tv Nedir ?

vavoo tv

Vavoo TV Pro apk, bir ip tv uygulamasıdır. Bu uygulama ile ücretli olan tüm kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz. Türkiye’deki 500 den fazla kanalı yüksek kalitede izleyebilirsiniz. Sinema, diziler, Netflix (ingilizce), Amazon Prime, Maxdome, Canlı TV (Live TV) ve bir çok kişinin istediği Bein Sports kanalları da mevcuttur. 

Türkiye’de özellikle Bein sports izlemek için kullanılan uygulama yalnız ARM v7 cihazlarla uyumludur. Eğer APK kurarken yüklenemedi hatası ile karşılaşırsanız cihazınız uyumsuz demektir.

1-Android için VAVOO TV Pro Apk 

Vavoo.tv 2.6 FULL APK | Bein Sports  KURULUMU

 • İndirdiğiniz apk uygulamasını cihazınıza kurun ve Vavoo TV uygulamasını açın. Açtığınızda karşınıza vavoo.tv yazan bir bölüm gelecek. 

vavoo.tv yazısını silip yerine, vavoo.to yazın ve OK tuşuna basın. 37.26MB dosya indirecek. İndirme işlemi tamamlanınca uygulama yeniden başlatılacaktır. Daha sonra Live Tv ye tıklayın ve Türkiye’yi seçip dilediğiniz kanalı seçin. Eğer liste görünmezse uygulamayı kapatıp tekrar açın. İyi seyirler..

Uyarı: Uygulamaya girerken Pro sürüm için ücretli uyarısı verirse bekleyin sağ üstteki geri sayım bitince ‘ok’ işaretine basın.

Eğer geri sayım yoksa programı kaldırıp tekrar yükleyin veya

Ayarlar>Uygulamalar>Vavoo tv>Depolama veya bellek hangisi sizde varsa>Veri sil ve Önbelleği sil yaparak tekrar programa giriş yapın ve ilk kurulum adımlarını uygulayın.

futbolmax vip
İlgili Yazı

Bein Sport 1 Canlı izle HD | STARBOX ve FUTBOLMAX VİP

 

2-Bilgisayar İçin VAVOO TV

Kurulum;

 • exe dosyasını aşağıdaki indirme linkinden indirin.
 • Vavoo tv kurulum.exe dosyasına çift tıklayın kuruluma geçin.
 • İnstall seçeneğine tıklayıp dosyaların inmesini bekleyin.
 • Kurulum bitince Finish’e tıklayın ve programı açın.
 • Açtığınızda karşınıza vavoo.tv yazan bir bölüm gelecek. 

  vavoo.tv yazısını silip yerine, vavoo.to yazın ve OK tuşuna basın. 37.26MB dosya indirecek. İndirme işlemi tamamlanınca uygulama yeniden başlatılacaktır.

 • Daha sonra Live Tv ye tıklayın ve Türkiye’yi seçip dilediğiniz kanalı seçin. Eğer liste görünmezse uygulamayı kapatıp tekrar açın. İyi seyirler..

Uyarı: Uygulamaya girerken Pro sürüm için ücretli uyarısı verirse bekleyin sağ üstteki geri sayım bitince ‘ok’ işaretine basın.

Eğer geri sayım yoksa programı kaldırıp tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar giriş yapın düzelir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 7 gün önce

  defalarca denedim çalışmıyor

  • Tekrar deneyin bazen vavoo.to listesi açılışta ücret ekranında kalabiliyor ama şuan için aktif.Bu durum nadir oluyor. Çözüm yöntemi uygulansa da aktif olmaması bundle ile alakalı. Şimdi kullanılabilir durumda. Tekrar etmesi durumunda kendiliğinden düzelir.