İşte Samsung’un 5G Destekli Telefonu!


Yazımızı Paylaşın

Samsung, bir teknoloji fuarında sessiz ve sakin bir şekilde yeni nesil 5G şebeke destekli akıllı cep telefonunu gösterdi. İşte o telefona dair kesinleşen ve konuşulan detaylar…


İşte Samsung'un 5G Destekli Telefonu! 1

Samsung ilk 5G destekleyen telefon prototipini Las Vegas’ta devam eden CES 2019 teknoloji fuarında sessizce gösterdi! Şirketin ilk 5G akıllı telefonunun, şirketin amiral gemisi olan Galaxy S10‘un bir varyantı olduğu söylenmekte ve bu yılın ilk yarısında duyurulacağı iddia edilmekte.

5G Destekleyen telefon görüntülendi!

Venture Beat’in raporuna göre, Samsung devam eden CES 2019 teknoloji fuarında ilk 5G akıllı telefonunu sessizce görücüye çıkardı. Ünite, cihazın fazla detayını vermemek amacıyla koruyucu bir kutu ile kaplanmıştı. Şirketin ilk 5G telefonunun asıl tanıtımına her zamankinden daha yakın olduğumuz göz önüne alındığında, telefonun son prototiplerinden biri olması muhtemel.

İşte Samsung'un 5G Destekli Telefonu! 2

Galaxy S10’un bir versiyonu olduğu iddiası ise, telefonun sağ üst köşesinde bulunan kameradan dolayı ortaya atıldı. İddiaya göre Samsung, Plus, Lite, 5G ve normal sürüm olmak üzere bu yıl dört farklı Galaxy S10 tanıtacak. 5G destekleyen Galaxy S10 versiyonu Qualcomm Snapdragon 855 SoC tarafından desteklenebilir.

Kaynak

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.