1. Ana Sayfa
 2. Ne? Nedir? Nasıl Yapılır?
 3. Mode Do not turn off target Ne Demek? Açıkladık!
k_zd_m

Mode Do not turn off target Ne Demek? Açıkladık!

odin-giris

Mode On ve Do not turn off target ne demek? Bu ekranlarla karşılaşırsanız ne yapmalısınız, açıkladık! Çok basit bir işlem ile telefonunuzu düzeltin!

Mode On ve Do not turn off target ne demek? İşte Açıklaması

Samsung Galaxy akıllı cep telefonları, telefonunuzu kurtarabileceğiniz ve bazı bilgileri edinebileceğiniz gizli bir servis menüsüne sahiptir. Bu servis menüsüne yanlışlıkla girdiğinizde ekranda Odin Mode On veya Do not turn off target yazar.

Downloading... Do not turn off target

Telefonunuzu bu durumdan kurtarmanız ise çok kolaydır. Yapmanız gereken aynen şudur:

Telefonunuzun tüm fiziksel tuşlarını, telefonunuz kapanana dek basılı tutun. Telefonunuz kapandığı gibi tüm tuşları bırakın.

Böylece telefonunuz ilgili servis menüsünden kurtarılmış olacaktır. Başka sorunuz varsa yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. 3 ay önce

  Ben bu çözümü denedim ve oldu açıkladığınız için teşekürler👍

 2. 7 ay önce

  2 kere yapmama rağmen geçmedi. Ayrıca kenarda kırmızı renkli “Could not do normal boot.” yazıyor.

  • Telefonunuzun işletim sistemi çökmüş gibi görünüyor. Eğer garantiniz var ise telefonunuzu servise göndermenizi öneririm. Eğer garantiniz yok ise orjinal işletim sistemini telefonunuza kendiniz yüklemelisiniz veyahut bir telefoncuya yaptırabilirsiniz.

   İşletim sistemini yüklemek için bu linkteki yazımızı kullanabilirsiniz: https://galaxydestek.com/samsung-odin-son-surum-indir-261/

 3. Telefonum başlama ayarında emaili hatırlamıyrum telefonu fabrika ayarlarına nasıl alabilirim yardım lütfen s6 plus edge

 4. teşekkürler cok faydali oldu..