1. Ana Sayfa
  2. Samsung Uygulamaları
  3. Samsung Experience 10 Launcher Android 8.0 ve Üzeri İndir

Samsung Experience 10 Launcher Android 8.0 ve Üzeri İndir

samsung-galaxy-android-8-0-ve-uzeri-icin-samsung-experience-10-launcher-indirin

Samsung Experience 10 Launcher,  Android 8.0 / 8.1 Oreo veya daha üstünü çalıştıran herhangi bir Galaxy akıllı telefona kolayca yükleyebilirsiniz.

Eğer Samsung Galaxy S7 / S7 Edge , Galaxy S8 / S8 + , Galaxy S9 / S9 + , Galaxy Note 8 , Galaxy Note 9 veya Galaxy Note FE cihazınız varsa, Samsung Experience 10 Launcher programını indirip yükleyebilirsiniz.

Neler yeni

Tamamen yeni stok başlatıcısı, genel Samsung Experience 10 UI tasarımıyla ortak bir noktaya sahiptir. Yeni başlayanlar için, uygulama çekmecesindeki ve ayrıca uygulama klasörlerindeki simgeler artık biraz daha büyük. Başlatıcı ayarları şimdi kart tarzı seçenekleriyle koyu bir arka plan sunuyor; bu,  yazılımda çok gördüğümüz bir şey. Sonuncusu ama en önemlisi, Bixby Home’un açılış süresi, Note 9’daki eski Samsung Experience 9.5 Launcher ile karşılaştırıldığında şimdi çok daha hızlı.

Samsung Experience 10 Launcher‘ı indirmeden önce, söz konusu değişiklikleri gösteren aşağıdaki ekran görüntülerine bakın.

samsung good lock
Önerilen Yazı

Samsung Good Lock 2020: Resmi Arayüz Kişiselleştirme Programı İndir & Yükle!

Samsung Experience 10 Launcher Yükleme Talimatları

Apk indirme bağlantısı

İndirdiğiniz apk uygulamasını cihazınıza kurunuz. Ardından aşağıdaki adımları takip ediniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Hobi olarak yaptığım bu işte, yıllarca kendimi geliştirme eğiliminde oldum. Yazılım konusunda karşılaşılan tüm sorunların giderilmesinde sağlam çözümler sunmaya çalışıyorum. Önemli ve yararlı gördüğüm tüm bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Karşılaştığınız sorunları yorum olarak yazarsanız çözüm için size yardımcı olmaya hazırız. (: Ne kadar zorsa o kadar heyecanlı olur :)

Yorum Yap