Samsung Galaxy A6 İncelemesi Yayımlandı


Samsung tarafından yabancı bir dille Galaxy A6 incelemesi internette yayımlandı.


Samsung’un resmi olarak tanıtılmasını beklediğimiz, orta seviye akıllı telefon modeli Galaxy A6’nın, Samsung tarafından çekilen, Vietnamca dilinde anlatılan, inceleme videosu internete düştü. Galaxy A6 inceleme videosu, özellikle cihazın kamerasının detaylı özelliklerini öne çıkarıyor.

Galaxy A6 inceleme videosu, cihaz hakkında kesin bilgiler veriyor

Galaxy A6 daha önceden ortaya çıkan bilgilere göre, Exynos 7870 yonga setinden gücünü alacak. Bunun yanı sıra cihazda 3 GB RAM yer alacak. Galaxy A6 Plus modelinde ise yonga seti olarak Snapdragon 625 kullanılırken RAM tarafında 4 GB’lık RAM yer alacak. Android 8.0 işletim sistemi ile kutudan çıkacak her iki modelde de 18.5:9 formatında, ince çerçeveli ekran yer alacak.

Bu video sızıntısına göre Galaxy A6, f/1.7 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksellik arka kameraya ve f/1.9 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksellik ön kameraya sahip olacak. Ön ve arka tarafında da LED flaşın bulunduğu görülüyor. Galaxy A6+ hakkında önceden çıkan detaylar ise A6+’ın çift arka kameraya sahip olacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy A6 İncelemesi Yayımlandı 1

Çekilen inceleme videosunda bunların yanı sıra telefonunun ilginç kamera özelliklerine ve ekran detaylarına değiniliyor.

Galaxy A6 (2018) ailesinin fiyatları ve tanıtım tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fakat her iki modelin de yakın zamanda piyasada olması bekleniyor.

Kaynak: https://goo.gl/8ptujK

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.