Samsung Galaxy J6 Prime Yeni Tasarımı Sızdırıldı


Bütçesi kısıtlı kullanıcılar için çıkarılması beklenen Samsung Galaxy J6 Prime‘a ait olduğu iddia edilen tasarım özellikleri sızdırıldı.


Samsung Galaxy J6 Prime Yeni Tasarımı Sızdırıldı 1

Samsung’un yeni uygun fiyatlı akıllı telefonları olan Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime modellerini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığı uzun süredir biliniyor. Bu kapsamda J6 Prime’ın FCC sertifikasını aldığını sizlere duyurmuştuk.

Bazı bölgelerde Galaxy J6+ olarak tanıtılması beklenilen akıllı telefonun tasarımı gün yüzüne çıktı. Onleaks tarafından cihazın tasarımını gözler önüne seren bir render videosu yayınlanırken, bazı teknik özellikler ortaya çıktı.

Galaxy J6 Prime tasarımı ortaya çıktı!

Galaxy J6 Prime’ın 6 inç büyüklüğünde ve 18.5:9 formatında olan ekranının 1520×720 piksel çözünürlük sunması bekleniyor. Parmak izi okuyucunun arka kısımından yan tarafa taşındığının iddia edilmesi ise oldukça dikkat çekti.

Ön kısımda bulunan 8 Megapiksellik kamera LED flaş ile güçlendirilirken, arka tarafta çift kamera yer alacak. Qualcomm’un henüz modeli açıklanmayan bir işlemcisinden güç alması beklenilen J6 Prime’ın iki farklı modeli olacak.

3 GB RAM / 32 GB dahili depolama veya 4 GB RAM / 64 GB dahili depolama ile satın alınabilecek olan Samsung Galaxy J6 Prime, Android Oreo işletim sistemi ile kutudan çıkarken, 3000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek.

Kaynak

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.