Samsung Galaxy S10 Lite Modelinde Önemli Eksik!


Yazımızı Paylaşın

Samsung‘un 2019 yılı amiral gemisi Galaxy S10‘un uygun fiyatlı versiyonu olan S10 Lite‘da önemli bir eksik bulunuyor.


Samsung Galaxy S10 Lite Modelinde Önemli Eksik! 1

Samsung Galaxy Lite ekrandan parmak izi okuyucusuna sahip olmayacak!

Çinli tedarikçi Mobile Fun tarafınca aktarılan bilgiler ışığında, S10 serinin uygun fiyatlı modeli Galaxy S10 Lite‘ın ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip olmayacağı iddia edildi.

Yaşanılan bu gelişmeye göre Samsung, uygun fiyatlı amiral gemisinde ekrana gömülü parmak izine yer vermeyerek, söz konusu telefonun fiyatını daha da aşağıya çekmeyi planlıyor.

Samsung Galaxy S10 Lite Modelinde Önemli Eksik! 2

Aslında Samsung’un Apple ile benzer strateji izlediğini de görmekteyiz. Hatırlarsanız Apple, geçtiğimiz yıl Eylül ayında iPhone XS ve XS Max modellerini tanıtmıştı.

Bunun yanı sıra serinin diğer telefonlarına kıyasla uygun fiyat etiketine sahip olan iPhone XR‘ı da tanıtan Apple böylece 3 farklı model ile karşımıza çıkmıştı.

Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 E olarak adlandırılabilir!

Tüm bunların haricinde aktarılan bilgiler doğrultusunda, Lite modelin Galaxy S10 E olarak adlandırılacağı da ön görülüyor. Bu durum ile ilgili yayınlanan raporlara da bakacak olursak, söz konusu telefondaki ”E” takısının ”Edge” kelimesinde geldiği de belirtiliyor.

Samsung Galaxy S10 Lite Modelinde Önemli Eksik! 3

Son olarak ise, çift arka kamera kurulumuna eşlik edecek olan S10 Lite’ın geçtiğimiz günlerde hangi işlemciden güç alacağı da kesinleşmişti.

Paylaşılan raporlara göre Samsung, S10 serisinin giriş modelinde orta segment bir işlemci yerine, Snapdragon 855 ve Exynos 9820 işlemcilerine yer verecek.

Kaynak

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.