Samsung Galaxy S10 Tasarım Çizgisini Koruyabilir


Hakkında oldukça etkileyici dedikodular dönen Samsung‘un 2019 yılında çıkmasını beklediğimiz Galaxy S10 akıllı cep telefonunun tasarımı hakkında beklentileri düşüren bir iddia geldi.


Samsung’un, satışlarda adeta çakılan amiral gemilerinin ardından büyük bir inovasyon patlaması yapması ve tasarım harikası bir telefonla karşımıza çıkmasını bekliyorsunuz değil mi? Çerçevesiz tasarım, gerçek ‘tam ekran’ deneyimi, keskin ve karizmatik kenarlar, ekrana gömülü parmak izi… Peki, ya karşımıza çıkacak olan telefon bunların hiçbirine sahip olmazsa?

Samsung Galaxy S10 Tasarım Çizgisini Koruyabilir 1

Sizlere bir felaket senaryosu gibi geliyor olabilir ama bu ihtimal maalesef mevcut. Daha önce özellikle Samsung ile ilgili sızdırdığı bilgilerde hiç yanılmayan IceUniverse isimli Twitter kullanıcısı, Samsung’un yeni amiral gemisinin fiyaskodan ibaret olacağını iddia etti.

“Eğer Samsung Galaxy S10 halen tasarımda kayda değer bir değişiklik yapmazsa Samsung, Huawei tarafından tamamen yenilgiye uğratılacak ve Samsung markası ciddi bir zarar alacak.”

“Şu an için bana inanmıyor olabilirsiniz ama Huawei Mate20/20 Pro’nun duyurulmasından sonra Huawei’nin ne kadar güçlü geldiğini göreceksiniz.”

Konuyla ilgili daha önce elimize ulaşan dedikodular da IceUniverse’in söyledikerini doğrular nitelikte. Eğer Samsung, Galaxy S8 ve S9’da yaptığı minimal değişikliklerden sonra, halen büyük inovasyonlarla karşımıza çıkmamayı seçerse büyük bir satış fiyaskosuyla karşılaşmamız olası görünüyor.

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.