Samsung Galaxy S10 Üç Arka Kameralı Gelebilir İddiası!


Günümüzde çift kameralar standartlaşırken, bu sefer de üç kameralı telefonlar çıkmaya başladı. Samsung Galaxy S10’da bundan nasiplenebilir!


Samsung üç kameralı Galaxy S10 mu yapacak?

Akıllı telefon sektöründe artık karakteristik özellik diyeceğimiz pek bir şey kalmadı. Zira bugün bir markanın tanıttığı özelliği yarın diğer bir marka hemen kendisine adapte edebiliyor. Çerçevesiz ekran yolunda ortaya çıkan çentikler, çift kamera ve yeni yeni gündeme gelen üçlü kameralar gibi.

Her ne kadar ilk kullanan olmasa da iPhone X ile birlikte yaygınlaşan çentikli bir ekrana ev sahipliği yapan Huawei P20 Pro, kamera konusunda bir devrim başlatmış olabilir. 40 Megapiksel RGB, 20 Megapiksel monokrom ve 8 Megapiksellik bir telefoto lensi bir araya getiren Huawei ve Leica mühendisleri bunun sonucunda çok başarılı işlere imza attılar.

Samsung Galaxy S10 Üç Arka Kameralı Gelebilir İddiası! 1

Piyasaya çıktıktan sonra tüketiciler tarafından da oldukça beğenilen bu kamera elbette rakiplerinin gözünden kaçmadı. İlk olarak 2019 yılında tanıtılacak olan iPhone modellerinde yer alacağı söylenen üçlü kameranın şimdi de Galaxy S10’da kullanılacağı iddia ediliyor.

Güney Kore’li The Information tarafından yapılan habere göre Galaxy S10, 2019 iPhone modelleriyle birlikte üçlü kameraya sahip yeni modeller olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra Galaxy S10 çok iddialı bir 3D sensör ile gelecek. Bu sensör sayesinde çok kaliteli 3D içerikler kaydedilmesine olanak sağlanacakken, bu içeriklerin Arıtılmış Gerçeklik tarafında kullanılacağı söyleniyor. Üçlü kameranın nasıl Apple ve Samsung tarafında nasıl kullanılacağı ise henüz bilinmezliğini koruyor.

Halihazırda S10 serisi için konuşmak için bir hayli erken. 2019 yılının Haziran ayı dolaylarında tanıtılması beklenen Galaxy S10 serisi bakalım bizlere neler sunacak?

Kaynak: https://goo.gl/73EoiF

 

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.