1. Ana Sayfa
  2. Foto & Video Çekimleri
  3. Samsung Galaxy’ler ile Çekilen Harika Fotoğraflar – 1

Samsung Galaxy’ler ile Çekilen Harika Fotoğraflar – 1

samsung-galaxy-foto-cekimleri

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Samsung Galaxy serileri genellikle iyi kameraya sahip oluyorlar. Özellikle amiral gemileri yılın en iyi kamerası ödülü bile alabiliyorlar. Hal böyle olunca bu telefonlardan birine sahip olan bizler fotoğrafçılık rolüne bürünüyoruz ve yakaladığımız harika anların ve manzaraların fotoğrafını en iyi şekilde çekmeye çalışıyoruz. Son dönemde Galaxy serilerine eklenen PRO modu sayesinde fotoğrafçılığımızı tam anlamıyla konuşturur olduk.

İşte çekilen güzel fotoğrafları sitemde belirle zamanlarda toparlayıp yayımlamaya karar verdim. Böylece Samsung Galaxy serisinden birine sahip olmak isteyenler için de, telefonlarının ne kadar iyi çektiğini görmek isteyenler için de harika koleksiyonlar elde etmiş olacağız.

Samsung Galaxy’ler ile Çekilmiş Harika Fotoğraflar

Samsung Galaxy S7 (Samsung Sensörlü) Foto Çekimleri

Fotoğraf albümünü görüntülemek için buraya tıklayınız

Not: Kendi çektiğim fotoğrafları herhangi bir resim yükleme sitesine yükleyerek kalite kaybı yaşamak istemediğimden, bu fotoğrafları OneDrive üzerine yükledim. Böylece doğal kalitesinde fotoğrafları görüntüleyebileceksiniz. Mobil operatör üzerinden görüntülememenizi öneririm. Dosya boyutları büyük olduğundan kotanızı kötü etkileyebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Webmaster'lığın yanında kendi açtığım web sitelerimde editörlük yapmaktayım. Teknoloji, bilim, evren ve bunlarla ilgili her türlü film, dizi, haber ve diğer içerikler ilgi alanıma girmektedir. Önemli bulduklarımı paylaşmaktan asla çekinmem, yeter ki zaman bulayım.

Yorum Yap