Telefonunuzu Samsung’un Resmi Good Lock’uyla Şenlendirin!

Samsung‘un resmi uygulaması olan Good Lock, bir arayüz geliştirme ve değiştirme uygulamasıdır. İddia ediyoruz, bu uygulama ile telefonunuza hasta olacaksınız!

Samsung, Galaxy S7 döneminde piyasaya bağımsız içerik gelişrme paketlerini sundu ve bunun adı Good Lock olarak belirlendi.

Good Lock, telefonun sürekli açık ekranını (always-on screen), kilit ekranını, son uygulamalar ekranını ve bazı diğer arayüzleri tamamen değiştirerek özelleştirilebilir kıldı.

Samsung’un ilerleyen dönemlerde bu arayüzü Touchwiz arayüzünün yerine kullanarak bizleri sevindireceğini düşündük, ancak hiçbir zaman öyle olmadı.

Çok ender güncellenen Good Lock ise, muhteşem arayüzüyle bizleri sevindirmeye devam ediyor. Sizler de bu arayüzü kullanmak istiyorsanız basitçe bir uygulama olarak yüklenebilen Good Lock’u aşağıdaki linkten indirip yükleyebilirsiniz!

Good Lock Aşağıdakileri İçerir:

  • LockStar – Kilit ekranını özelleştirir (kilit ekranı bileşenlerini yeniden düzenleyebilir, vb).
  • QuickStar – Bildirim gölgesini ve durum çubuğunu özelleştirir (saydamlığı ayarlayabilir, arka planı bulanıklaştırabilir, renkleri seçebilirsiniz).
  • Task Changer – Son Uygulamalar arayüzüne yeni bir görünüm ve efektler getirir (yatay uygulama değiştirici, daha fazla kısayol).
  • Routines – Tasker (duruma göre etki mekanizması) görevi görür. Telefon işlevlerini ve ayarlarını koşullarla kontrol etmenizi sağlar.
  • ClockFace – AOD (sürekli açık erkan) ve kilit ekranı saatini özelleştirir.
  • EdgeLighting+ – Edge aydınlatma efektlerini özelleştirir (Temel olarak Edge aydınlatmasına bir “genişleme paketi”dir).
  • Edge Touch – Kazayla temas etmelerini önlemek için ekranın çevresinde ölü bölgeler oluşturur (kavisli ekranlardan nefret ediyorsanız mükemmel bir çözüm sizin için).
  • One Hand Operation+ – Gezinme için başparmak hareketleri sağlar.
  • Sound Assistant – Ses ayarlarını kişiselleştirir ve uygulama başına ses ayarı yapmanızı sağlar.
  • MultiStar – Bölünmüş ekrana ve çoklu görevlere ince ayarları yapmanızı sağlar (Tüm uygulamalar için telefonun ayarlarından Çoklu Pencere modunu aktifleştirebilir, yüzen pencere şeffaflığını değiştirebilirsiniz).
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy S9 ve S9 Plus için Sıfır Kamera Modu (Zero Camera Mod)

Samsung’un Resmi Good Lock Uygulamasını İndirin

Good Lock Ekran Görüntüleri

Taskstar: Arka plan bulanıklığı ile

Taskstar: Arka plan bulanıklığı ile

QuickStar: Renk şeması ile uyumlu

QuickStar: Renk şeması ile uyumlu

Edge kenarların yanlışlıkla dokunulmasını engelleme

Edge kenarların yanlışlıkla dokunulmasını engelleme

Lockstar

Lockstar

One Hand (Tek El Modu)

One Hand (Tek El Modu)

 

Kaynak

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.