1. Ana Sayfa
 2. Öne Çıkan
 3. WhatsApp Plus Son Sürüm İndir | 2019

WhatsApp Plus Son Sürüm İndir | 2019

WhatsApp Plus Son Sürüm İndir | 2019

WhatsApp PlusYo WhatsApp ve GB WhatsApp: Orjinal WhatsApp’tan farklı olarak, her şeyi kontrol edebileceğiniz, kullanıcıya rahatlık sağlayan bir çok gizlilik ve kişiselleştirilebilir özelliklerine sahiptir.Son derece güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.Çünkü orijinal WhatsAppa bağlıdır bu yüzden yazışmalarınız tamamen uçtan uca şifrelidir.

WhatsApp Plus

whatsapp-plus-son-surum-indir1

WhatsApp Plus Özellikleri

WhatsApp Plus, WhatsApp Plus’daki her şeyi kontrol edebileceğiniz, kullanıcıya rahatlık sağlayan birçok gizlilik özelliği ile birlikte gelir:

whatsapp-plus-son-surum-indir

Çevrimiçi Durumu Gizleme: Çevrimiçi durumu gizleyebilir ve WhatsApp Plus’ı özgürce kullanabilir ve çevrimdışı herkese gösterebilirsiniz .

Mavi Tikleri Gizle: Mesajı okuduğunuzda, kişiler ve grup için mavi tikleri gizleyebilirsiniz.

İkinci Tikleri Gizle: Mesajı teslim ettiğinizde, kişiler ve grup için ikinci tikleri gizleyebilirsiniz.

Yazıyor Bilgisini Gizle:  Bir mesaj yazarken, kişilerde ve grupta yazmayı gizleyebilirsiniz.

Kayıt Durumunu Gizle:  Ses kaydettiğinizde, kayıt ediyor bilgisini gizleyebilirsiniz.

Mavi Mikrofonu Gizle:  Ses açtığınızda, kişiler ve grup için Mavi Mikrofon’u gizleyebilirsiniz.

Durumu Gördüğünü Gizle: Kişiler için durum görülmesini gizleyebilirsiniz. (Durumu gördüyseniz adınız görünmez)

whatsapp-plus-son-surum-indir


android youtube videolarini arka planda oynatin 10 e1541161750815
İlgili Yazı

Youtube Videolarını Arka Planda Oynatın ! Resimli Detaylı Anlatım

WhatsApp Plus Medya ve Dosya Paylaşımı

WhatsApp Plus ile Her türlü ses dosyasını, fotoğrafı, videoyu ve e-kitabı paylaşabilir ve boyutunu beş kattan fazla arttırabilirsiniz.

Belge ve Dosya: PDF, TXT, Docs, APK, EXE, 50MB’ye kadar boyut ve daha fazlası gibi herhangi bir dosya türünü gönderebilirsiniz.

Kamera: Yüksek kalitede ve daha hızlı fotoğraf ve video kaydı gönderebilirsiniz.

Galeri:  Galeriden veya dosya yöneticisinden 700MB’ye kadar yüksek kalitede video ve 18 mb’ye kadar resim gönderebilirsiniz

Ses:  Müzik çalardan veya müzikten 50 MB’a kadar dosya veya müzik gönderebilirsiniz

Yer:  Konumunuzu tek tıklamayla paylaşabilirsiniz

İletişim:  Kolayca birçok kişiyi seçebilir ve gönderebilirsiniz

 

6y1dev

>>WhatsApp Plus İndir<<

Not: WhatsApp Plus yalnızca Android cihazlar ile uyumludur. (Android 4.0 ve üzeri)

YOWhatsApp

YOWhatsApp APK 7.70 En Son Sürüm Ücretsiz Yükle
YOWhatsApp APK 7.70 En Son Sürüm Ücretsiz Yükle

Biliyoruz ki geliştiriciler WhatsApp için modifiye apk birkaç sürüm oluşturdu. YOWhatsApp da bunlardan biri. Yani, temel olarak, YoWhatsApp apk, bazı üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yapılan WhatsApp uygulamasının değiştirilmiş sürümüdür . Değiştirilmiş sürümü, onu süper bağımlılık yapan bazı özel özelliklere sahiptir.

YoWhatsApp , mavi tik gizleme, ikinci tik gizleme, sohbet temalarını değiştirme, dahili uygulama kilidi ve çok daha fazlası gibi harika özellikler içeriyor . Hiç şüphesiz, Modifiye WhatsApp apknın internette mevcut birkaç versiyonu vardır, ancak YOWhatsApp ve GBWhatsApp Apk en iyileri arasındadır.

YOWhatsApp Özellikleri

Daha önce de söylediğimiz gibi, YoWhatsApp apk birçok fayda ile geliyor. En iyi özelliklerden bazıları mavi keneleri saklıyor, ikinci keneler gizleniyor, temaları değiştiriyor ve çok daha fazlası. Aşağıda YOWhatsApp’ın çeşitli özelliklerini listeleyeceğiz:

 • Sınırsız Temalar: Bu YOWA Apk’ın en iyi özelliklerinden birisidir, YOWhatsApp’in en son sürümü, istediğiniz zaman ve sınırsız zamanlar için düzeni değiştirmek için kullanabileceğiniz sınırsız temalarla birlikte gelir. Havalı değil mi?
 • Gizlilik Seçenekleri: YOWA’nın en yeni sürümü ile çevrimiçi durumunuzu gizleyebilirsiniz. Eh, resmi gizleme durumu resmi app de mevcuttur. Ancak, mavi keneleri de gizleyebilir, çift tıklamaları gizleyebilir, YoWhatsapp ile durum yazabilirsiniz.
 • Uygulama Kilidi: Özelliği, Google Play Store’da bulunan diğer uygulama kilidi uygulamalarıyla karıştırmayın. Bu uygulama kilidi farklı bir şekilde çalışır. Bu özellik sayesinde sohbetlerinizi Desen veya PIN veya Şifre veya Parmak İzi koruması yardımıyla koruyabilirsiniz.
 • Arama Filtresi: Evet, YOWhatsApp yardımıyla, sizi kimin aradığını ve kimin ayrı ayrı yapamayacağını filtreleyebilirsiniz. Yani, eğer bir adam tekrar tekrar arayarak sizi rahatsız ediyorsa, onları WhatsApp’ın kendisinde arayarak bloke edebilirsiniz.
 • Sıkıştırma Olmadan Görüntüleri Paylaşın: WhatsApp, verileri kaydetmeden önce verileri kaydedip Telefonda daha az depolama alanı kullanan görüntüleri sıkıştırır. Bununla birlikte, hiç kimse bu düşük kaliteli görüntüleri sevmez. Yani, WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümü aslında sıkıştırma olmadan görüntüleri göndermenizi sağlar. Yani, tam çözünürlüklü görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

6y1dev

>>YoWhatsapp İndir<<

 

 • Hem resmi WhatsApp hem de YoWhatsApp kullanabilir miyim?

Evet, Android akıllı telefonunuzda her iki uygulamayı da aynı anda kullanabilirsiniz. Sadece bunlar değil, akıllı telefonunuzdaki GBWhatsApp gibi diğer modları da kullanabilirsiniz.

 • YoWhatsApp Güvenli mi?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, YoWhatsApp APK’sı sadece WhatsApp’ın değiştirilmiş versiyonu. Yani, tamamen güvenli ve kullanmak güvenli oldu. Uygulama size herhangi bir şekilde zarar vermez.

 • Her iki uygulama için de aynı telefon numarasını kullanabilir miyim?

Yok hayır! Yapamazsınız çünkü başka bir apk ile aynı numaraya kayıt olmaya çalışacağınız anda, diğer cihazlardan çıkış yapmanızı isteyecektir. Yani, aynı anda hem cihazların keyfini çıkarmak için farklı numaralara ihtiyacınız var.

 • YOWhatsApp diğer modlardan daha mı iyi?

Her uygulama kendi benzersiz özelliği ile geliyor. YOWhatsApp, uygulamayı rakiplerinden benzersiz kılan bir tasarımına sahiptir.

GBWhatsapp

Eğer WhatsApp üzerinde tam kontrol almak istiyorsanız, indirmek ve yüklemek  GBWhatsapp APK Son Sürüm 2018   ve en iyi şekilde almak, o zaman gbwhatsapp uygulamasını kullanmaya başlamak gerekir. Eh, aslında birçok şaşırtıcı özelliklere sahip WhatsApp modifiye bir sürümüdür. Bir çok özellikten, bazı olağanüstü olanlar – son görülme gizleme, çevrimiçi durum, temalar , mavi tik gizleme ve daha fazlası saklanıyor.

GBWhatsApp, WhatsApp için mevcut olan tek mod değil, WhatsApp Plus ve YOWhatsApp gibi bazı rakipler var , ancak GBWhatsApp kalabalığın dışında duruyor ve genellikle WhatsApp için mevcut olan en iyi mod olarak kabul ediliyor . GBWhatsApp hakkında en iyi bölüm, resmi WhatsApp android uygulaması ile birlikte kullanılabilir olmasıdır.

GBWhatsApp, hem köklü hem de köklü olmayan akıllı telefonlarda çalışır ve daha önce belirttiğimiz gibi, Resmi WhatsApp uygulaması ile birlikte çalışabilir, böylece tek bir cihazda çift WhatsApp kullanabilirsiniz.

bilinmeyen kaynaklardan apk yukleme1
İlgili Yazı

Bilinmeyen Kaynaklardan Apk Yükleme

GBWhatsApp APK Kurulum Kılavuzu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kullanıcılar köklü veya köklü olmayan akıllı telefondaki WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümünü yükleyebilir. Apk dosyasının yükleme işlemi gerçekten çok kolaydır. Android akıllı telefonunuza yüklemek için aşağıda verilen basit kılavuzu takip edin.

Adım 1. Her şeyden önce, Android akıllı telefonunuzdaki GBWhatsApp apk dosyasını indirmeli veya yukarıdaki indirme linkinden indirmeniz gerekiyor.

GBWhatsapp APK 6.55 En Yeni Sürüm Ücretsiz İndİr 2018

 

Adım 2. Akıllı telefonunuzda indirdikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynak’ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı ziyaret etmeniz gerekir.

GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018
GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018

 

 

Adım 3. Şimdi GBWhatsApp apk dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve ardından yükleyin. Yükleme işlemi otomatik olarak Android’inizde başlayacak.

GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018

 

 

Adım 4. Şimdi birkaç saniye beklemeniz gerekiyor ve tamamlandıktan sonra, kurulum sürecinin tamamlandığını size söyleyen bir pop-up göreceksiniz.

Adım 5. Şimdi yüklü uygulamayı açın ve resmi WhatsApp uygulamasında yaptığınız gibi numaranızı doğrulamanızı isteyecektir . Tamamlandığında, GBWhatsApp’ın harika ve harika özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018

Android cihazınıza GBWhatsApp’yi bu şekilde kurabilirsiniz. 

 

GBWhatsApp Güvenli Kullanılır mı?

Bu, kullanıcıların apk dosyasını yüklemeden önce aradıkları en popüler sorulardan biridir. Evet, kullanımı güvenlidir, çünkü bu mod apk sadece bazı yeni özellikler getiren Orijinal WhatsApp‘ın değiştirilmiş bir versiyonu. Son iki yıldır bu uygulamayı kullanan birçok kişi var ve her şey güzel gidiyor.

Nasıl Yüklenir?

Adım 1:  WhatsApp Plus, Yo Whatsapp ve GB whatsapp için apk veya herhangi android akıllı telefon veya tablete indirin.

Adım 2:  Şimdi telefonunuzdan Whatsapp’ı açın, Ayarlar – Sohbetler – Yedekleme’yi yüklediğinizde kaybetmemek için konuşmalarınızın bir yedek kopyasını almalısınız.

Sohbetleri yedekleyin ve biraz bekleyin ve yedeklemenin tamamlanmasını sağlayın.

3. Adım:  şimdi Android cihazınızdan WhatsApp uygulamasını kaldırın, Ayarlar – Uygulamalar – Whatsapp – Kaldır’a gidin.

Adım 4:   Öncelikle ayarları tıklayın ve Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Adım 5:  İndirdiğiniz whatsapp apkyı android cihazınıza kurun.

İndirdiğiniz apk dosyasını download veya indirme klasöründe bulabilirsiniz.


*Yardım için sorunuzu forum kısmından bize iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap