1. Ana Sayfa
 2. Öne Çıkan
 3. WhatsApp Plus Son Sürüm İndir | 2019

WhatsApp Plus Son Sürüm İndir | 2019

whatsapp-plus-son-surum-indir-2

WhatsApp PlusYo WhatsApp, OGWhatsApp, GB WhatsApp , FMWhatsApp : Orjinal WhatsApp’tan farklı olarak, her şeyi kontrol edebileceğiniz, kullanıcıya rahatlık sağlayan bir çok gizlilik ve kişiselleştirilebilir özelliklerine sahiptir.

WhatsApp Plus

UYARI!
WhatsApp Plus, GB WhatsApp, YoWhatsApp, OGWhatsApp ve FM WhatsApp gibi uygulamalar, WhatsApp’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. WhatsApp’ın üçüncü taraf uygulamalarından olan bu versiyonlarını indirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf WhatsApp uygulamalarından doğan WhatsApp Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

 

WhatsApp Plus Özellikleri

WhatsApp Plus, WhatsApp Plus’daki her şeyi kontrol edebileceğiniz, kullanıcıya rahatlık sağlayan birçok gizlilik özelliği ile birlikte gelir:

whatsapp-plus-son-surum-indir

Çevrimiçi Durumu Gizleme: Çevrimiçi durumu gizleyebilir ve WhatsApp Plus’u özgürce kullanabilir ve çevrimdışı herkese gösterebilirsiniz .

Mavi Tikleri Gizle: Mesajı okuduğunuzda, kişiler ve grup için mavi tikleri gizleyebilirsiniz.

İkinci Tikleri Gizle: Mesajı teslim ettiğinizde, kişiler ve grup için ikinci tikleri gizleyebilirsiniz.

Yazıyor Bilgisini Gizle:  Bir mesaj yazarken, kişilerde ve grupta yazmayı gizleyebilirsiniz.

Kayıt Durumunu Gizle:  Ses kaydettiğinizde, kayıt ediyor bilgisini gizleyebilirsiniz.

Mavi Mikrofonu Gizle:  Ses açtığınızda, kişiler ve grup için Mavi Mikrofon’u gizleyebilirsiniz.

Durumu Gördüğünü Gizle: Kişiler için durum görülmesini gizleyebilirsiniz. (Durumu gördüyseniz adınız görünmez)

whatsapp-plus-son-surum-indir


android youtube videolarini arka planda oynatin 10 e1541161750815
İlgili Yazı

Youtube Videolarını Arka Planda Oynatın ! Resimli Detaylı Anlatım

WhatsApp Plus Medya ve Dosya Paylaşımı

WhatsApp Plus ile Her türlü ses dosyasını, fotoğrafı, videoyu ve e-kitabı paylaşabilir ve boyutunu beş kattan fazla arttırabilirsiniz.

Belge ve Dosya: PDF, TXT, Docs, APK, EXE, 50MB’ye kadar boyut ve daha fazlası gibi herhangi bir dosya türünü gönderebilirsiniz.

Kamera: Yüksek kalitede ve daha hızlı fotoğraf ve video kaydı gönderebilirsiniz.

Galeri:  Galeriden veya dosya yöneticisinden 700MB’ye kadar yüksek kalitede video ve 18 mb’ye kadar resim gönderebilirsiniz

Ses:  Müzik çalardan veya müzikten 50 MB’a kadar dosya veya müzik gönderebilirsiniz

Yer:  Konumunuzu tek tıklamayla paylaşabilirsiniz

İletişim:  Kolayca birçok kişiyi seçebilir ve gönderebilirsiniz

instagram plus son surum indir 01
İlgili Yazı

İnstagram Plus Son Sürüm İndir | 2019

 

6y1dev

>>WhatsApp Plus İndir<<

Whatsapp Plus Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Sürüm Adı: V8.00

Dosya Boyutu: 47.85 MB

Güncellenme: 04/09/2019

Önemli Not: Daha önce yasaklandıysanız

 1.  Lütfen Sohbetlerinizin Yedeğini Alın (Ayarlar> Sohbetler> Sohbetleri Yedekle) 
 2. Önceki kurulu Whatsapp Plus’u kaldırın.
 3. WhatsApp Plus son sürüm versiyonunu indirin.
 4. WhatsApp Plus son sürümü yükleyin ve Numaranızı Yeniden Doğrulayın.

Not: WhatsApp Plus yalnızca Android cihazlar ile uyumludur. (Android 4.0 ve üzeri)

 


YOWhatsApp

YOWhatsApp APK En Son Sürüm Ücretsiz Yükle
YOWhatsApp APK En Son Sürüm Ücretsiz Yükle

Biliyoruz ki geliştiriciler WhatsApp için modifiye apk birkaç sürüm oluşturdu. YOWhatsApp da bunlardan biri. Yani, temel olarak, YoWhatsApp apk, bazı üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yapılan WhatsApp uygulamasının değiştirilmiş sürümüdür . Değiştirilmiş sürümü, onu süper bağımlılık yapan bazı özel özelliklere sahiptir.

YoWhatsApp , mavi tik gizleme, ikinci tik gizleme, sohbet temalarını değiştirme, dahili uygulama kilidi ve çok daha fazlası gibi harika özellikler içeriyor . Hiç şüphesiz, Modifiye WhatsApp apknın internette mevcut birkaç versiyonu vardır, ancak YOWhatsApp ve GBWhatsApp Apk en iyileri arasındadır.

YOWhatsApp Özellikleri

Daha önce de söylediğimiz gibi, YoWhatsApp apk birçok fayda ile geliyor. En iyi özelliklerden bazıları mavi keneleri saklıyor, ikinci keneler gizleniyor, temaları değiştiriyor ve çok daha fazlası. Aşağıda YOWhatsApp’ın çeşitli özelliklerini listeleyeceğiz:

 • Sınırsız Temalar: Bu YOWA Apk’ın en iyi özelliklerinden birisidir, YOWhatsApp’in en son sürümü, istediğiniz zaman ve sınırsız zamanlar için düzeni değiştirmek için kullanabileceğiniz sınırsız temalarla birlikte gelir. Havalı değil mi?
 • Gizlilik Seçenekleri: YOWA’nın en yeni sürümü ile çevrimiçi durumunuzu gizleyebilirsiniz. Eh, resmi gizleme durumu resmi app de mevcuttur. Ancak, mavi keneleri de gizleyebilir, çift tıklamaları gizleyebilir, YoWhatsapp ile durum yazabilirsiniz.
 • Uygulama Kilidi: Özelliği, Google Play Store’da bulunan diğer uygulama kilidi uygulamalarıyla karıştırmayın. Bu uygulama kilidi farklı bir şekilde çalışır. Bu özellik sayesinde sohbetlerinizi Desen veya PIN veya Şifre veya Parmak İzi koruması yardımıyla koruyabilirsiniz.
 • Arama Filtresi: Evet, YOWhatsApp yardımıyla, sizi kimin aradığını ve kimin ayrı ayrı yapamayacağını filtreleyebilirsiniz. Yani, eğer bir adam tekrar tekrar arayarak sizi rahatsız ediyorsa, onları WhatsApp’ın kendisinde arayarak bloke edebilirsiniz.
 • Sıkıştırma Olmadan Görüntüleri Paylaşın: WhatsApp, verileri kaydetmeden önce verileri kaydedip Telefonda daha az depolama alanı kullanan görüntüleri sıkıştırır. Bununla birlikte, hiç kimse bu düşük kaliteli görüntüleri sevmez. Yani, WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümü aslında sıkıştırma olmadan görüntüleri göndermenizi sağlar. Yani, tam çözünürlüklü görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

6y1dev

>>YoWhatsapp İndir<<

YoWhatsapp Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Versiyon: V8.00

Güncellenme: 08.09.2019

Önemli not, daha önce yasaklandıysanız:
1- Sohbet Yedeklemenizi Alın.
2- Önceki YoWhatsApp’i kaldırın.
3- V8.00‘ı yükleyin ve numaranızı tekrar doğrulayın. 

 

 • Hem resmi WhatsApp hem de YoWhatsApp kullanabilir miyim?

Evet, Android akıllı telefonunuzda her iki uygulamayı da aynı anda kullanabilirsiniz. Sadece bunlar değil, akıllı telefonunuzdaki GBWhatsApp gibi diğer modları da kullanabilirsiniz.

 • Her iki uygulama için de aynı telefon numarasını kullanabilir miyim?

Yok hayır! Yapamazsınız çünkü başka bir apk ile aynı numaraya kayıt olmaya çalışacağınız anda, diğer cihazlardan çıkış yapmanızı isteyecektir. Yani, aynı anda hem cihazların keyfini çıkarmak için farklı numaralara ihtiyacınız var.

 • YOWhatsApp diğer modlardan daha mı iyi?

Her uygulama kendi benzersiz özelliği ile geliyor. YOWhatsApp, uygulamayı rakiplerinden benzersiz kılan bir tasarımına sahiptir.


GBWhatsApp

Eğer WhatsApp üzerinde tam kontrol almak istiyorsanız, indirmek ve yüklemek  GBWhatsapp APK Son Sürüm 2019   ve en iyi şekilde almak, o zaman gbwhatsapp uygulamasını kullanmaya başlamak gerekir. Eh, aslında birçok şaşırtıcı özelliklere sahip WhatsApp modifiye bir sürümüdür. Bir çok özellikten, bazı olağanüstü olanlar – son görülme gizleme, çevrimiçi durum, temalar , mavi tik gizleme ve daha fazlası saklanıyor.

GBWhatsApp, WhatsApp için mevcut olan tek mod değil, WhatsApp Plus ve YOWhatsApp gibi bazı rakipler var , ancak GBWhatsApp kalabalığın dışında duruyor ve genellikle WhatsApp için mevcut olan en iyi mod olarak kabul ediliyor . GBWhatsApp hakkında en iyi bölüm, resmi WhatsApp android uygulaması ile birlikte kullanılabilir olmasıdır.

GBWhatsApp, hem köklü hem de köklü olmayan akıllı telefonlarda çalışır ve daha önce belirttiğimiz gibi, Resmi WhatsApp uygulaması ile birlikte çalışabilir, böylece tek bir cihazda çift WhatsApp kullanabilirsiniz.

bilinmeyen kaynaklardan apk yukleme1
İlgili Yazı

Bilinmeyen Kaynaklardan Apk Yükleme

GBWhatsApp APK Kurulum Kılavuzu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kullanıcılar köklü veya köklü olmayan akıllı telefondaki WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümünü yükleyebilir. Apk dosyasının yükleme işlemi gerçekten çok kolaydır. Android akıllı telefonunuza yüklemek için aşağıda verilen basit kılavuzu takip edin.

Adım 1. Her şeyden önce, Android akıllı telefonunuzdaki GBWhatsApp apk dosyasını indirmeli veya yukarıdaki indirme linkinden indirmeniz gerekiyor.

GBWhatsapp APK 6.55 En Yeni Sürüm Ücretsiz İndİr 2018

GBWhatsapp Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Sürüm Adı: V8.00

Dosya Boyutu: 48 MB

Güncellenme: 04/09/2019

Önemli Not: Daha önce yasaklandıysanız

 1.  Lütfen Sohbetlerinizin Yedeğini Alın (Ayarlar> Sohbetler> Sohbetleri Yedekle) 
 2. Önceki kurulu Whatsapp Plus’u kaldırın.
 3. GBWhatsApp son sürüm  versiyonunu indirin.
 4. GBWhatsApp son sürümü yükleyin ve Numaranızı Yeniden Doğrulayın.

Adım 2. Akıllı telefonunuzda indirdikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynak’ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı ziyaret etmeniz gerekir.

GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018
GBWhatsapp APK İndir Son Sürüm ücretsiz İndir 2019

 

 

Adım 3. Şimdi GBWhatsApp apk dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve ardından yükleyin. Yükleme işlemi otomatik olarak Android’inizde başlayacak.

GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018

 

 

Adım 4. Şimdi birkaç saniye beklemeniz gerekiyor ve tamamlandıktan sonra, kurulum sürecinin tamamlandığını size söyleyen bir pop-up göreceksiniz.

Adım 5. Şimdi yüklü uygulamayı açın ve resmi WhatsApp uygulamasında yaptığınız gibi numaranızı doğrulamanızı isteyecektir . Tamamlandığında, GBWhatsApp’ın harika ve harika özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

GBWhatsapp APK 6.55 İndir Son Sürüm Bedava İndir 2018

Android cihazınıza GBWhatsApp’yi bu şekilde kurabilirsiniz. 

android youtube videolarini arka planda oynatin 10 e1541161750815
İlgili Yazı

Youtube Videolarını Arka Planda Oynatın ! Resimli Detaylı Anlatım

Nasıl Yüklenir?

Adım 1:  WhatsApp Plus, Yo Whatsapp ve GB whatsapp için apk veya herhangi android akıllı telefon veya tablete indirin.

Adım 2:  Şimdi telefonunuzdan Whatsapp’ı açın, Ayarlar – Sohbetler – Yedekleme’yi yüklediğinizde kaybetmemek için konuşmalarınızın bir yedek kopyasını almalısınız.

Sohbetleri yedekleyin ve biraz bekleyin ve yedeklemenin tamamlanmasını sağlayın.

3. Adım:  şimdi Android cihazınızdan WhatsApp uygulamasını kaldırın, Ayarlar – Uygulamalar – Whatsapp – Kaldır’a gidin.

Adım 4:   Öncelikle ayarları tıklayın ve Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Adım 5:  İndirdiğiniz whatsapp apkyı android cihazınıza kurun.

İndirdiğiniz apk dosyasını download veya indirme klasöründe bulabilirsiniz.


OGWhatsApp

OGWhatsApp-Son-sürüm-indir

OGWhatsApp Nedir?

Web sitemizdeki OGWhatsApp, WhatsApp’ın birçok yeni özelliğine sahip olması için benzer bir sürümdür, GBWhatsApp‘ın farklı paket adı vardır, böylece WhatsApp Plus ve GBWhatsApp ile yüklediyseniz, aynı android cihazda 3 adete kadar WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

 

OGWhatsApp Özellikleri

OG WhatsApp grup görüntülü arama özelliğine ve gizlilik özellikleri bölümünde bahsedeceğimiz çok fazla gizlilik seçeneğine sahiptir.

 

OGWhatsApp ile aynı android cihazında 3 adede kadar WhatsApp numarası kullanabilirsiniz; çünkü GBWhatsApp ve WhatsApp Plus ile kurabilirsiniz, OGWhatsApp ile yazı tiplerini, renkleri ve arkaplanları değiştirebilir ve 1000’den fazla tema arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca OGWhatsApp’iniz için daha fazla gizlilik ve güvenlik sağlamak için bir şifre kilidi ekleyebilirsiniz.

 

OGWhatsApp Gizlilik Özellikleri

OGWhatsApp kullanıcılarının birçoğu OGWhatsApp gizlilik özelliklerini kullanmaktan mutluluk duyacaktır, çünkü size istediğiniz zaman konuşma ve cevap verme özgürlüğü verir, istediğiniz her şeyi kontrol edebilirsiniz:

OGWhatsApp-sonsürüm

 

Çevrimiçi Durumu Gizle:  Çevrimiçi durumunu gizleyebilir ve bağlı olmayan herkese kullanabilir ve gösterebilirsiniz, Yalnızca son giriş tarihiniz görünecektir.

Mavi Tonlamaları Gizle:✔✔  Arkadaşlarınızdan gelen herhangi bir mesajı okuduğunuzda, kişiler ve grup için mavi onay işaretlerini gizleyebilirsiniz.

İkinciyi Gizle:✔ Rehberinizdeki herhangi bir mesajı ilettiğinizde, rehber ve grup içinikinci işaretleri gizleyebilirsiniz.

 

Yazıyor Gizle: Yazıyor’u gizleyebilirsiniz ? Kartvizit ve grup için, Bir mesaj yazarken.

Kayıt Durumunu Gizle:  Rehber ve grup için kayıt Durumunu gizleyebilirsiniz, Sesli not kaydederken, tıklamaya devam etmeden kaydını tutmak için mikro simgeyi yukarı kaydırabilirsiniz.

Mavi Mikrofonu Gizle:  Alınan sesli notu açtığınızda kartvizitler ve gruplar için Mavi Mikrofonu gizleyebilirsiniz.

Durumlara Baktığını Gizle: Arkadaşlarınızın yayınladığı herhangi bir durumu görüntülerken adınızı gizleyebilirsiniz.

Anti-Revoke: Bu şaşırtıcı seçenek! Telefonunuza gönderilen ve sonra gönderilen mesajları sildiklerinde bile arkadaşlarınızın mesajlarını okuyabilirsiniz. Kısacası mesajların silinmesini engelleme..

OGWhatsApp Paylaşım Özellikleri

OGWhatsApp’i kurduğunuzda, size rahatlık sağlayan, herhangi bir durumu indirebileceğiniz ve istediğiniz bir şeyi paylaşabileceğiniz birçok medya özelliği elde edeceksiniz:

OGWhatsApp-son-sürüm

 

Durum İndirme: Herhangi bir WhatsApp durumunu galerinize kaydedebilir ve arkadaşlarınızdan video ve fotoğraf indirebilirsiniz.

Dosyalar ve Belgeler: (PDF, TXT, Docs…) gibi 100 MB’a kadar istediğiniz herhangi bir dosya türünü paylaşabilirsiniz.

Kamera: Kaliteyi düşürmeden resim ve videoları orijinal halinde gönderebilirsiniz.

Galeri: Kaliteyi kaybetmeden aynı anda 100 fotoğraf veya video seçebilir ve gönderebilirsiniz.

Ses:  Müzik dosyalarını veya dosya yöneticisinden 100 MB’ye kadar gönderebilirsiniz.

Konum:  Canlı konumunuzu (Gerçek zamanlı konum) paylaşabilir ve arkadaşlarınızın sizi izlemesine veya geçerli noktanızı harita üzerinde nokta olarak göndermesine izin verebilirsiniz.

Rehber:  Tüm iletişim bilgileri dahil, bir kerede en fazla 200 kişi seçip toplu mesaj gönderebilirsiniz.

OGWhatsApp İndirme

Android cihazlar için OGWhatsApp’ın son sürümünü indirmek için aşağıdaki düğmeye tıklayın

GBWhatsapp APK 6.55 En Yeni Sürüm Ücretsiz İndİr 2018

OGWhatsapp Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Sürüm Adı: V8.00

Dosya Boyutu: 48 MB

Güncellenme: 04/09/2019

Önemli Not: Daha önce yasaklandıysanız

 1.  Lütfen Sohbetlerinizin Yedeğini Alın (Ayarlar> Sohbetler> Sohbetleri Yedekle) 
 2. Önceki kurulu Whatsapp Plus’u kaldırın.
 3. OGWhatsApp son sürüm  versiyonunu indirin.
 4. OGWhatsApp son sürümü yükleyin ve Numaranızı Yeniden Doğrulayın.

OGWhatsApp Nasıl Kurulur?

Şimdi telefonunuza kolayca bir OGWhatsApp nasıl kurulacağı hakkında konuşacağız, rehberin kolaylaştırılması için adımların açıklanmasında bazı ekran görüntüleri ekledik:

 

Adım 1: Yukarıdaki indirme linkinden android akıllı telefonunuza veya tabletinize OGWhatsApp apk indirin.

Not:  OGWhatsApp kullanmak ve sohbetlerinizi WhatsApp’tan geri yüklemek ve Sohbet etmeye devam etmek istiyorsanız, Ayarlar ➡Sohbetler ➡Yedekleme’ye gidin, ardından android cihazınızdaki dosya yöneticisine gidin ve WhatsApp klasör adını GBWhatsApp3 olarak değiştirin
OGWhatsApp-son sürüm-indir-2019

Adım 2:   Android ayarlarına gidin ve Ayarlar➡Güvenlik➡Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir seçeneğine tıklayın.

Adım 3:  Şimdi, yukarıdan indirdiğiniz Android cihazınıza OGWhatsApp yükleyin, indirme klasöründe bulabilirsiniz

Adım 4:  OGWhatsApp’i açın, KABUL ET VE DEVAM’a tıklayın, bir mesajın OGWhatsApp erişimine izin verdiğini görürseniz, tüm mesajlara izin ver’i tıklayın veya devam edin.

5. Adım:  Cep numaranızı girin ve numaranızı OGWhatsApp ile doğrulayın Bu adım birkaç dakika sürebilir, doğrulama kodunu telefonunuza göndermek için biraz bekleyin

Adım 6:  Yedeklemeniz varsa En son yedeği geri yükle düğmesine basın, Yedeklemeyi geri yüklemek için biraz bekleyin

Adım 7:  İsminizi girin ve profil resmini seçin

İşimiz bitti, OGWhatsApp ile yeni deneyiminizin tadını çıkarın

 

OGWhatsApp Hakkında Bazı SSS:

Bu yüzden, buradaki herkes, en son OGWhatsApp sürümü ile ilgili bazı SSS’lar, yakın zamanda aldığımız sorulardan bazıları, Bu kılavuzu daha kolay hale getirmek için buraya eklediniz:

 

S2) WhatsApp’tan Daha İyi mi?

A2) Her iki uygulama da aynı işi yapar, ancak OG bazı ek özelliklere sahiptir.

S3) OGWhatsApp for iPhone Kullanılabilir mi?

A3) Hayır, iPhone aygıtları için GBWhatsapp kullanılamaz.

S4) Aynı Android Cihazda 2 OGWhatsApp Uygulaması (Hesabı) Kullanabilir miyim?

A4) Evet, GBWhatsApp ile Aynı Android Cihazında 3 OGWhatsApp Uygulamasını (Hesap)  kullanabilirsiniz.

S5) Aynı Android Cihazda 3 OGWhatsApp Uygulaması (Hesabı) Kullanabilir miyim?

A5) Evet, GBWhatsApp ve  WhatsApp Plus ile Aynı Android Cihazda 3 GBWhatsApp Uygulamasını (Hesap)  kullanabilirsiniz .

S6) OGWhatsApp ve WhatsApp Plus arasındaki fark nedir?

A6) OGWhatsApp ve WhatsApp Plus arasında bir fark yoktur .

S7) OGWhatsApp ve GBWhatsApp arasındaki fark nedir?

A7) OGWhatsApp ve GBWhatsApp arasında fark yoktur .

S8) OGWhatsApp kullanmak için GBWhatsApp’i kaldırmam gerekiyor mu?

A8) Hayır, ihtiyacın yok.

S9) OGWhatsApp’taki son görüşümü gizleyebilir miyim?

A9) Evet, OGWhatsApp’taki son görüşünüzü dondurabilirsiniz.

S10) OGWhatsApp için Şifre ayarlayabilir miyim?

A10) Evet, kişiye özel sohbet kilidi ve OGWhatsApp için şifre ayarlayabilirsiniz.


FMWhatsApp

fmwhatsapp

WhatsApp ve FM Whatsapp arasındaki fark nedir?

Her iki uygulama da orijinal versiyonunda veya mod versiyonunda olsun, aile ve arkadaşlarla iletişim kurmak içindir. Fark, içerdikleri özelliklerdir. FM Whatsapp, WhatsApp’ın üçüncü taraf mod versiyonudur. Mod APK orijinal olanla karşılaştırıldığında daha iyi özellikler sunar. Daha fazla özellik istiyorsanız, FM WhatsApp’ın en son sürümünü sitemizden indirin.

FM WhatsApp nedir

Makalede daha önce tartıştığımız gibi, FM Whatsapp değiştirilmiş sürümdür, yani orijinal sürümde bulunmayan en çok sorulan özelliklerden bazıları ile birlikte gelir. Güvenlik, gizlilik ve erişim kolaylığı ile ilgili özellikler, kullanıcı deneyimini resmi sürümden daha iyi hale getirmek için geliştiriciler tarafından eklenmiştir.

GBWhatsapp APK 6.55 En Yeni Sürüm Ücretsiz İndİr 2018

FMWhatsapp Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Sürüm Adı: V7.99

Dosya Boyutu: 52 MB

Güncellenme: 04/09/2019


*Yardım için sorunuzu forum kısmından bize iletebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap