Yeni Kapaklı Samsung Akıllı Cep Telefonu Oldukça İddialı!


Samsung W2019 adında kapaklı bir telefon üzerinde çalışan Samsung’un bu telefonda Snapdragon 845 çipseti kullanacağı ortaya çıktı!


Yeni Kapaklı Samsung Akıllı Cep Telefonu Oldukça İddialı! 1

Samsung yeni ürünleriyle kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Snapdragon 845 ve Exynos 9810 işlemcilerini Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 modelleriyle piyasaya süren firma şimdi ise yeni akıllı telefonu üzerine çalıştığı ortaya çıktı. Snapdragon 845 işlemcili Samsung W2019 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Samsung, adından söz ettirmek istiyor.

Snapdragon 845 işlemcili Samsung W2019 geliyor!

Samsung‘un planlarına göre, Galaxy S10‘dan önce yeni amiral gemisini Çin’de satışa sunmayı hedefliyor. Uzakdoğu pazarındaki kapaklı telefon talebinin ardından ”W” serisi ile kullanıcıların karşısına çıkan Samsung‘un yeni kapaklı telefonu gün yüzüne çıktı.

Yeni Kapaklı Samsung Akıllı Cep Telefonu Oldukça İddialı! 2

Yeni modelin Samsung W2019 olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kapaklı tasarımıyla ön plana çıkacak olan yeni model, amiral gemisi donanımına sahip olacak. Galaxy S serisi ve Note serisinin kapaklı versiyonu olarak adlandırabileceğimiz W serisi özellikleriyle de oldukça dikkat çekecek.

Hatırlayacağınız üzere Snapdragon W2018 modeli, 6 GB RAM ve 64 GB‘lık depolama seçeneğiyle kullanıcılara sunulmuştu. 2000 dolarlık fiyat etiketiyle de ön plana çıkan model Çin’li kullanıcılar tarafından oldukça ilgi ile karşılanmıştı.

W2018’in yerini alacak olan W2019 ise MMDJ tarafından gün yüzüne çıkartıldı. Yeni cihazın Project Lykan olarak adlandırıldığını belirten MMDJ, cihazın Snapdragon 845 işlemcisinden de güç alacağını doğruladı. Uzakdoğu kullanıcılarının karşısına W2019 modeli ile çıkacak olan üretici, çift arka kurulumuyla geleceği bugün paylaşılan raporda belirtiliyor. Ayrıca yeni modelde Bixby için fiziksel bir tuş ve USB-C bağlantı noktası da bulunması bekleniyor.

Yeni Kapaklı Samsung Akıllı Cep Telefonu Oldukça İddialı! 3

Kutudan Android 9.0 Pie güncellemesiyle çıkması ön görülen Snapdragon 845‘li W2019, hakkında henüz bir resmi bir detayın paylaşılmadığını da belirtmekte fayda var.

Kaynak

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En son Galaxy gelişmeleri
GELEN KUTUNUZDA!

E-Mail bültenimize abone olarak yayımladığımız en son makaleleri gelen kutunuzda bulabilirsiniz.